Na 50- metrowym basenie Floating Arena spotkali się uczniowie trzynastu szkół gimnazjalnych, aby powalczyć o medale i puchary Otwartych Mistrzostw Szczecina w Pływaniu. W punktacji drużynowej zdecydowanie zwyciężyli sportowcy z  Gimnazjum nr 16 (79 pkt). Na miejscu drugim uplasowali się pływacy z Gimnazjum nr 42 (46 pkt.), którzy nieznacznie wyprzedzili OSiR Świnoujście (43 pkt).     ...

Szesnaście medali wywalczyli nasi pływacy w III rundzie Grand Prix Wojewodztw Lubuskiego i Zachodniopomorskiego. Zawody w koszalinie byly przedostatnią okazją, aby poprawić swoją lokatę przed edycją finałową. W najlepszej trojce zawodników na poszczególnych dystansach znaleźli się: rocznik 2003 Kacper Korona      &nbs ...

Klasyfikacja końcowa szkół Wyniki zawodów ...